Katalog Quelle

quelle

Katalog Quelle patří společně s katalogy Otto a BonPrix k největším zásilkovým katalogům v Evropě. Do společného koncernu s Quelle patří také katalog Neckermann. Každý zákazník Quelle obdrží dvakrát ročně zdarma aktuální katalog.

Jednotlivé katalogy jsou zaměřeny buď na období jaro/léto nebo na sezonu podzim/zima. Kromě pánského, dámského a dětského oblečení najdete v nabídce katalogu také potřeby pro domácnost a zahradu, elektroniku, atd. Mimo hlavního katalogu vydává Quelle další specializované časopisy, zaměřené na maminky s dětmi, módu pro děti, hračky, vánoce, apod.

Katalog Quelle online

Na oficiálních internetových stránkách firmy Quelle si můžete prohlédnout aktuální nabídku a následně si vybrané zboží objednat. Nebo si zde můžete jednoduše objednat tištěný katalog, který vám bude zdarma zaslán poštou.

Katalog Quelle zdarma

Také zde najdete aktuální akce a soutěže a tak získáte zboží za ještě výhodnější ceny.

Hodnocení článku Katalog Quelle: Top Články

Tagy: Katalog Quelle 2009 Www Online Vanocni Zima Podzim Hracky Virtualni Hracek

Překlepy: wuelle auelle qquelle uelle guelle qzelle qhelle qjelle qielle quuelle qelle qoelle quwlle quslle qudlle qurlle queelle qulle quille quekle queole queple quellle quele quelke queloe quelpe quellw quells quelld quellr quellee quell quelli


Vyhledávání:


Nejzajímavější: