Katalog Otto

otto

Katalog Otto patří společně s katalogem BonPrix pod německou zasilatelskou společnost Otto Group. Tato firma každý rok vydává dva katalogy zaměřující se na módu jaro/léto a podzim/zima. V tomto katalogu najdete pánskou, dámskou i dětskou módu světových značek.

Je to například Adidas, Puma, Nike, Esprit a mnoho dalších. Kromě hlavního katalogu vydává Otto také specializované katalogy se svatebním zbožím, pro bydlení, apod. Katalog Otto dostávají stálí zákazníci zdarma do své poštovní schránky. Pokud máte zájem také tento katalog dostávat, stačí na internetových stránkách firmy vyplnit příslušný formulář.

Katalog Otto online

Právě na webových stránkách si můžete také všechno nabízené zboží prohlédnout a následně objednat. Najdete zde i aktuální akce, výhodné nabídky a soutěže. Zasilatelství Otto je světově největším zasilatelstvím, které má svoje pobočky po celé Evropě včetně České republiky.

Hodnocení článku Katalog Otto: Top Články

Tagy: Otto Shop Www Katalog Office 2009 Podzim Online Vanocni Objednat

Překlepy: itto ktto ltto ptto ootto tto orto ofto ogto ozto ottto oto odto otro otfo otgo otzo otdo otti ottk ottl ottp ottoo ott


Vyhledávání:


Nejzajímavější: