Katalog BonPrix

bonprix

Katalog BonPrix je zásilkovou službou nabízející dámské, pánské a dětské oblečení. Kromě módy zde najdete také různé doplňky a bytový textil. Tento katalog je vydáván pravidelně čtyřikrát do roka. Hlavní katalog má v průměru dvě stě stran a k tomu jsou ještě vydávány speciální malé katalogy se sezónními výprodeji a výhodnými akcemi.

Na oficiálních internetových stránkách BonPrix si můžete zdarma objednat aktuální katalog domů do schránky nebo si prohlédnout katalog online anebo si přímo na těchto stránkách v eshopu vyberete a objednáte nabízené módní zboží. Také se můžete stát členem BonPrix klubu.

Katalog BonPrix online

Díky tomu si budete objednávat zboží z těchto katalogů o deset procent levněji. Pokud se na těchto stránkách zaregistrujete, můžete se přihlásit k odběru newsletterů na váš email.

Katalog BonPrix zdarma

Velkými konkurenty katalogu BonPrix jsou katalogy Quelle, Otto, Neckermann, Móda Plus, apod.

Hodnocení článku Katalog BonPrix: Top Články

Tagy: Bonprix Www Katalog 2009 Obchod Zasilkovy Pdf

Překlepy: vonprix gonprix honprix nonprix bbonprix onprix binprix bknprix blnprix bpnprix boonprix bnprix bobprix bohprix bojprix bomprix bonnprix boprix bonorix bonlrix bonpprix bonrix bonpeix bonpdix bonpfix bonptix bonprrix bonpix bonprux bonprjx bonprkx bonprox bonpriix bonprx bonpryx bonprex bonpriy bonpris bonprid bonpric bonprixx bonpri bonpriks


Vyhledávání:


Nejzajímavější: