Katalog Burda

burda

Katalog Burda je nejznámější titul pro ženy na světě. Vychází každý měsíc a prezentuje nejnovější trendy v oblékání, zveřejňuje různé články, soutěže, recepty, křížovky a aktuality ze světa módy, a dokonce v příloze nabízí střihy prezentovaných modelů.

Každá žena si tak může doma ušít nejnovější modely z tohoto katalogu. Katalog Burda má již více jak padesátiletou tradici na evropském trhu. Díky tomu má velkou prestiž a funguje jako profesionální poradce v módě. Tento katalog si můžete buď zakoupit v prodejně s časopisy, nebo si ho předplatit na internetových stránkách firmy.

Katalog Burda online

Předplatitelky mají výhodu v tom, že jsou ceny jejich katalogu menší, chodí jim pravidelně a můžou se zapojit do speciální soutěže pro předplatitele. Společnost, která vydává měsíčník Burda, umisťuje na český trh také další tituly věnované ženám, jsou to například Katka, Svět ženy, Instyle, Zdraví, apod.

Hodnocení článku Katalog Burda: Top Články

Překlepy: vurda gurda hurda nurda bburda urda bzrda bhrda bjrda birda buurda brda borda bueda budda bufda butda burrda buda bursa burea burra burfa burca burxa burdda bura burta burdq burdw burds burdy burdaa burd burde


Vyhledávání:


Nejzajímavější: